Спадкові справи

 

Спадкові спори - непростий юридичний процес, тому питання, що виникають у цій сфері, потребують професійного юридичного рішення і розібратися під силу тільки досвідченому юристу по спадкових справах .

Юрист у спадкових справах допоможе грамотно оформити документи , пов'язані з придбанням майна в порядку спадкування, а також відстояти інтереси клієнта у випадку виникнення спадкових спорів . Це фахівець, роль якого складно переоцінити, адже оформлення спадщини не завжди можна здійснити мирним шляхом.

Оформлення спадщини часто провокує спадкові спори, виникають питання з якими складно розібратися без спеціальних знань. Не рідкісні випадки, коли в оформлення спадщини «влазять» інші люди. Спадкоємцям доводиться доводити своє право на спадкування у суді. На жаль розподіл спадщини часто не залишає шансів на мирне вирішення спору і тим самим може розколоти сім'ю.

Адвокат зі спадкових питань допоможе при складанні юридичних документів при оформленні та прийнятті матеріальних цінностей, адже оформлення спадкового права пов'язано зі стислими термінами які в свою чергу пов'язаними з процесом його оформлення. Ми надаємо наступні послуги:

допомога при отриманні спадщини ; юридична допомога в оформленні спадщини ; складання заяв, претензій , позовів ; представництво інтересів у нотаріуса, в державних органах; представництво інтересів в суді.

Саме адвокат по спадкових справах, допоможе Вам уникнути проблем. Не намагайтеся ризикувати і вирішувати спадкові спори одноосібно, тим більше, коли спір доходить до суду. Адже, як відомо, законодавство у нас складне і тому краще довірити професіоналам рішення спадкових спорів.

 

Послуги в сфері вирішення сімейних спорів:

 

Справи, пов'язані з відновленням строків вступу в спадщину і доведення факту реалізації права на спадкування;

Спірні ситуації, що виникають між спадкоємцями, що стосуються розділу майна, що є спадщиною;

Встановлення спорідненості спадкоємця та спадкодавця в судовому порядку;

  • Спадкування за законом;
  • Вступ у спадщину;
  • Спадкування за заповітом;
  • Обов’язкові частки в спадщині;
  • Визнання спадщини;
  • Спори про розподіл часток в спадковому майні;
  • Визнання заповітів недійсними.